Knotten GIC (N) Almighty Scotch Corner, SBI n |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |
12 dec | Stockholm (BIRKA) | Raymond Saetre | 3 |
CACE NOM |
17 okt | Moss (Östfoldkatten, N) | Karina Bjuran | 3 |
CACE BIV |
16 okt | Moss (Östfoldkatten, N) | C Gulsett | 3 |
CACE |
26 sept | Borlänge, DÄK | Giangi Romano | 3 |
CACE |
31 aug del 2 | Orkanger (N), KKMN | Steven Jones | 5 |
GIC NOM |
31 juli del 1 | Orkanger (N), KKMN | Nurit Pahl | 5 |
CAGCIB NOM |
11 april | Söderhamn, HÄK | Alfred Wittich | 5 |
CAGCIB BIV NOM |
UFO IP & EC S*Grazette's UFO, SBI n |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |
12 dec | Stockholm (BIRKA) | R Saetre / J Jensen | 6
/ 15 |
CAGPIB NOM / BIS |
17 okt | Moss (Östfoldkatten, N) | K Bjuran / S Hämäläinen | 8
/ 15 |
IP BIV NOM / BIS |
16 okt | Moss (Östfoldkatten, N) | C Gulsett / K Bjuran | 8
/ 15 |
CAPIB BIV NOM / 1:a hona |
26 sept | Borlänge, DÄK | G Romano / M Olsen | 8
/ 15 |
CAPIB / 2:a hona |
12 sept | Västerås, Klöset | A Sjödin / E Porat | 10
/ 15 |
PR BIV NOM BIS / BIS |
28 aug | Eskilstuna, MSK | Yan R Folch/ K Rautio | 10
/ 15 |
CAP BIV NOM / BIS |
14 aug | Hagfors, VÄK | A Persson/KBjuran | 10
/ 15 |
CAP BIV NOM / 1:a hona |
Pundis S*Ma'ha Gita Zugarbabe, SBI a |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |
26 sept | Borlänge, DÄK | Hannah Jensen | 11 |
Ex 1 BIV U/J |
28 aug | Eskilstuna, MSK | Anne Köhn | 11 |
Ex 2 |
6 juni | Örebro, Nerk | Cornelia Waller | 12 |
Ex 1 |
Saga CH S*Umber Pearls Fairytale, SBI c21 |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |
28 aug | Eskilstuna, MSK | Anne Köhn | 9 |
CH |
31 aug del 2 | Orkanger (N), KKMN | Steven Jones | 9 |
CAC |
31 aug del 1 | Orkanger (N), KKMN | Rolf Voerigher | 9 |
CAC |
6 juni | Örebro, Nerk | Raymond Saetre | 11 |
Ex 1 |
2 maj | Östersund, SÖK | Lee Selassa | 11 |
Ex1 BIV NOM BIS |
1 maj | Östersund, SÖK | Raymond Saetre | 11 |
Ex1 BIV NOM BIS |
11 april | Söderhamn, HÄK | Maj Britt Stein | 11 |
färgändrad c21 |
17 jan | Örebro, Nerk | Karina Bjuran | 12 |
Ex 1 |
Nickan CH S*Ma'ha Gita Unique, SBI n |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |
26 sept | Borlänge, DÄK | Giangi Romano | 7 |
IC |
31 aug del 2 | Orkanger (N), KKMN | Steven Jones | 7 |
CACIB BIV NOM |
31 aug del 1 | Orkanger (N), KKMN | Nurit Pahl | 7 |
CACIB |
2 maj | Östersund, SÖK | Francoise Millicent | 9 |
CH BIV NOM |
1 maj | Östersund, SÖK | Raymond Saetre | 9 |
CAC BIV NOM |
11 april | Söderhamn, HÄK | Alfred Wittich | 9 |
CAC |
17 jan | Örebro, Nerk | Karina Bjuran | 11 |
Ex 1 BIV |
Fancy PR & IC S*Ma'ha Gita Look a Like Fancy, SBI n21 |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |
26 sept | Borlänge, DÄK | Hannah Jensen | 6 |
CAGPIB NOM |
12 sept | Västerås, Klöset | Aliosha Romero | 6 |
CAGPIB |
31 juli del 2 | Orkanger (N), KKMN | Rolf Voehriger | 6 |
CAGPIB BIV NOM |
31 juli del 1 | Orkanger (N), KKMN | Laura Burani | 8 |
CAPIB BIV NOM |
2 maj | Östersund, SÖK | Francoise Millicent | 8 |
CAPIB NOM BOX |
1 maj | Östersund, SÖK | Lee Selassa | 8 |
CAPIB NOM BIS |
17 jan | Örebro, Nerk | Maud Olsen | 10 |
PR NOM |
Kakan CH S*Ma'ha Gita Piece of Cake, SBI n |
||||
Datum | Ort | Domare | Klass |
Resultat |